Нишки културни центар вас позива на отварање Годишње изложбе Мултимедијалног удружења „Цар Констатин”, у петак 13. јуна, у Галерији Нишког културног центра, са почетком у 19 сати.
На изложби, која је организована поводом 26 година постојања и рада удружења, своја уља на платну, аквареле и фотографије представиће 27 аутора.